design・eventy・branding・social media・marketing・cuda na kiju・ design・eventy・branding・social media・marketing・cuda na kiju・ design・eventy・branding・social media・marketing・cuda na kiju・
design・eventy・branding・social media・marketing・cuda na kiju・ design・eventy・branding・social media・marketing・cuda na kiju・ design・eventy・branding・social media・marketing・cuda na kiju・

Studio

Zostaw To Nam

W skrócie

Jesteśmy niezależnym multidyscyplinarnym studiem z Łodzi. Tworzymy i wymyślamy marki, projektujemy i wdrażamy doświadczenia. Zajmujemy się bieżącą obsługą strategiczną i graficzną marek, współtworzymy niezapomniane wydarzenia, budujemy świadomość wśród klientów.

Wspieramy naszych klientów i partnerów biznesowych na każdym etapie ich działalności. Kochamy współtworzyć nowe idee, miejsca, produkty i usługi. Wierzymy w piękno, ale i szczerość oraz prostotę.

Misja

Naszą misją jest odkrywanie tych elementów i doświadczeń, które sprawiają, że ​​każda marka jest wyjątkowa, a tym samym mocna i wyraźna. Wierzymy, że marka z dopasowaną wizją i strategią jest niesamowitą wartością dla firmy, a przede wszystkim skutecznym narzędziem sprzedaży. Wierzymy w synergię działań, dlatego nie boimy się działań na różnych polach. Esencją każdej marki jest jej osobowość, dusza, którą staramy się ożywić.


Od strategii do realizacji

Nasze podejście 360° ma na celu pomóc firmom i markom w realizacji ich celów w całym procesie. Aby zrozumieć biznes naszych klientów i partnerów biznesowych współpracujemy z naszymi klientami na każdym etapie procesu, od strategii po realizację założeń..

design ・ eventy ・ branding ・ social media ・ marketing ・ cuda na kiju ・

Nasz team

Jesteśmy małym studiem współpracującym z wieloma fantastycznymi twórcami.


Od momentu powstania postanowiliśmy przełamać tradycyjny schemat agencji kreatywnej.

Obszary działalnościJesteśmy jednocześnie projektantami, marketingowcami, ale i współorganizatorami największych festiwali kulinarnych, jednocześnie propagując kulturę wychodzenia do restauracji. A to wszystko z nutą holistycznego podejścia do życia, szczyptą slow life’owej, nomadowej wolności. Nie przeszkadza nam to w tworzeniu marek z różnych branż, od sektora beauty, przez farmację, kończąc na lifestyle’owych brandach. Angażujemy się w pomysły i wyzwania naszych klientów i partnerów biznesowych. Nasze kompetencje pozwalają nam spojrzeć na markę z wielu perspektyw.

Młode umysły, wolne duszeZaprojektowaliśmy już kilkaset brandów dla firm, instytucji, miejsc, wydarzeń. Mamy ponad 17 lat doświadczenia w tematach kreacji i blisko 12 lat w marketingu i public relations.


Zostaw To Nam

Wierzymy w piękno,

ale i sprzedażową
siłę marek.


Strategia

strategia marki
strategia komunikacji
architektura marki
creative & art direction
audyt marki
doradztwo
badania

Kreacja & Produkcja

naming & storytelling
logo
identyfikacja wizualna
brand manual & guidelines
rebranding
design
fotografia

 

ux / ui
architektura wnętrz
video
mural painting
web design
wayfinding
packaging

Event & Marketing

social media marketing
organizacja eventów
public relations
influencer marketing
materiały social media
content marketing

Logo Lounge 10Jesteśmy dumni, że aż 8 znaków naszego autorstwa zostało wybranych do jubileuszowej, 10 edycji książki LogoLounge. Jest w nim także nasza firmowa ośmiornica.

Logo Lounge 12Miło nam poinformować, że po raz kolejny znaleźliśmy się w wydaniu książki LogoLounge. To już 12 odsłona przewodnika po najlepszych znakach graficznych z całego świata!