design・eventy・branding・social media・marketing・cuda na kiju・ design・eventy・branding・social media・marketing・cuda na kiju・ design・eventy・branding・social media・marketing・cuda na kiju・
design・eventy・branding・social media・marketing・cuda na kiju・ design・eventy・branding・social media・marketing・cuda na kiju・ design・eventy・branding・social media・marketing・cuda na kiju・
Cocktail Festival
Święto kultury koktajlowej!

Co to za Festiwal?

Jesteśmy city managerami Święta kultury koktajlowej – Festiwalu World Class Cocktail Festival. Jak działa festiwal? Najlepsze barmanki i najlepsi barmani przygotowują swoje popisowe menu koktajlowe. Dzięki temu można odkryć dziesiątki restauracji i barów poprzez szybkie rezerwacje online. Przeżywaj z nami piękne chwile przy stole!

Festiwal w liczbach

Ogromny sukces pierwszego na świecie innowacyjnego festiwalu miksologicznego opartego o wygodne internetowe rezerwacje! Pierwszy World Class Cocktail Festival odbył się w w czerwcu 2018 roku. Wzięło w nim udział prawie 150 barów i restauracji oraz prawie 8 000 Gości w ponad 12 największych miastach Polski. Wydarzenie, obok Restaurant Weeka oraz Fine Dining Weeka stało się najpopularniejszym wydarzeniem koktajlowym w kraju! Zapraszamy łódzkie restauracje i cocktail bary do współpracy.

Druga edycja i przyszłość

Drugą edycję WCCF19 odwiedziło już 15 145 Gości oraz ponad 230 ambasadorów i ekspertów generując zasięg na poziomie 4 500 000+ odbiorców i ponad 800 publikacji prasowych (ogólnopolsko). Festiwal kultury koktajlowej organizujemy raz w roku. Jeśli masz pytania dot. uczestnictwa w wydarzeniu napisz do nas.

Influencer Marketing

Lokale biorące udział w World Class Cocktail Festival odwiedzają opiniotwórczy dziennikarze i influencerzy.


Dziękujemy za wsparcie dla niezależnej polskiej sceny barowej i restauracyjnej!

World Class Cocktail Festival to niepowtarzalna okazja na poznanie najlepszych barów i restauracji w ich festiwalowym, popisowym wydaniu. Rynek alkoholi premium w Polsce dynamicznie się rozwija, w ciągu ostatnich lat zanotowano wzrosty na poziomie aż 10% rok do roku. Efektem tego zjawiska jest powstawanie coraz większej ilości koktajl barów, w których znajdziemy już nie tylko tradycyjne drinki, ale także autorskie kompozycje mistrzów barmańskich na światowym poziomie. Niemniej jednak, koktajle nadal nie cieszą się zbyt dużą popularnością, a wiedza na ich temat, posiadana przez statystycznego Polaka jest niewielka. Chcąc zmienić ten stan rzeczy, wymyśliliśmy Festiwal, którego ideą jest popularyzacja kultury picia koktajli oraz zachęcenie do spędzania czasu w aktywny sposób poza domem.

Misja festiwalu

Budujemy wspomnienia i doświadczenia. Misją festiwalu jest promocja niezależnej sceny barowej i restauracyjnej przez przybliżanie jej Gościom.

World Class Cocktail Festival

Weź udział w najpopularniejszym wydarzeniu koktajlowym!


Festiwalowa cena

Niedościgniona jakość barów i restauracji nawet o połowę taniej.

Najwybitniejsze Bary

Najwyższej jakości i najbardziej ekskluzywne bary i restauracje.

Autorskie menu koktajlowe

Popisowe doświadczenia czołowych barmanek i barmanów w kraju.

Wygodne rezerwacje online

Popisowe festiwalowe menu w zasięgu ręki.

Food pairing

Profesjonalna obsługa i dania pasujące do menu koktajlowego.

Komfortowy czas rezerwacji

90 minut to równe szanse na wymarzone doświadczenie.

Bążur Bążur Bążur Bążur Bążur Bążur Bążur